mikrotikacademy to serwis dla administratorów systemów sieciowych, dostawców usług dostępu do internetu – ISP, integratorów systemów, dostawców usług typu HOTSPOT a także użytkowników domowych. W początkowej fazie stanowił głównie źródło wiedzy na temat rozwiązań Mikrotik oraz ogólnie rozumianych technologii sieciowych. Wraz ze wzrostem zainteresowania, mikrotikacademy stał się jednym z najpopularniejszych serwisów traktujących o systemach Mikrotik w Polskim internecie.

W ramach  działalności mikrotikacademy odbywają się webinaria, na których prezentowane są nowe funkcjonalności systemu routerOS, a także tutorial’e. Jak dotąd odbyły się trzy takie spotkania: “CAPSMAN – kontroler AP” (24 użytkowników), “Konfiguracja routera w małym biurze” (37 użytkowników), “Wybór odpowiedniego rozwiązania VPN” (15 użytkowników).

W najbliższym czasie, na terenie Warszawy, organizowane będą spotkania miłośników Mikrotik’a, na których w nieformalnej atmosferze będziemy rozmawiać m.in. o ciekawych wdrożeniach, nowościach rynkowych, szkoleniach, dostawcach sprzętu i wszystkim tym co związane jest z Mikrotik’iem.

Do naszych czytelników należą głównie administratorzy systemów sieciowych, WISP’y oraz początkujący użytkownicy Mikrotik:
91% osób odwiedzających mikrotikacademy.pl to mężczyźni, 9% to kobiety.
Przeciętny wiek osoby odwiedzającej naszą witrynę to 19-46 lat .

Jeżeli tematyka serwisu jest zbieżna z profilem Państwa działalności oraz mają Państwo ciekawy pomysł na współpracę, zapraszamy do kontaktu – info@mwtc.pl