MBUM#8 29-30 września 2023 r (Warszawa)

2023 07 17_11h13_02 2

Mikrotik Beer User Meeting #8
Spotkanie miłośników systemu RouterOS i nie tylko …

MBUM to spotkanie użytkowników systemu RouterOS i administratorów sieci. Dedykowane jest dla inzynierów sieciowych, osób odpowiedzialnych za IT w firmach. Poruszane tematy dotyczą: dobrymi praktykami projektowania i zarządzania infrastrukturą sieciową, z naciskiem na bezpieczeństwo i proaktywne monitorowanie środowiska.

To już ósma edycja konferencji. Tym razem spotykamy się w Warszawie.
Tak jak i w poprzednich latach w agendzie znajdują się merytoryczne prelekcje – w tym roku aż siedem. Po nich w planach czas na networking, rozmowy i nowe kontakty.
Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem wprowadzona została obowiązkowa rejestracja.
W tym roku MBUM rośnie. Spotykamy się tym razem przez aż dwa dni. Tak jak w poprzednich edycjach w planach jest wiele technicznych prezentacji prowadzonych przez doświadczonych inżynierów.

Tegoroczną nowością są warsztaty techniczne odbywające się równolegle do ścieżki prezentacji. Wierzymy, że to jeszcze bardziej urozmaici nasze spotkanie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w najbliższym MBUM, spotkanie to szansa na wymianę opinii i doświadczeń z innymi użytkownikami Mikrotik, prezentacja ciekawych wdrożeń, a także luźna atmosfera.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Możliwe jest zarejestrowanie w opcji płatnej. Dostępne są dwa warianty: Standard: otrzymasz wówczas: pamiątkową koszulkę wydarzenia oraz urządzenie Mikrotik oraz voucher na lunche – 549 zł netto
VIP: to samo co w wersji standard plus zaproszenie na wieczorną niespodziankę. Cena wejściówki VIP wynosi 849 netto.