MikroTik Warsaw Training Center najlepszym prelegentem konferencji MiŚOT!

MWTC_misot2018

Pod koniec października uczestniczyliśmy w konferencji dla Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT Meeting. Frekwencja dopisała, jak podali organizatorzy na wydarzenie zarejestrowało się 666 osób 🙂

Podczas konferencji odbyło się ponad 40 wystąpień, z których każde reprezentowało bardzo wysoki poziom. Uczestnicy mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach. Jako MikroTik Warsaw Training Center otrzymaliśmy możliwość wystąpienia przed Wami i to dwukrotnie:
I dnia konferecji prowadziliśmy warsztaty “Wykorzystanie połączeń VPN do zarządzania MikroTik RouterOS”,
II dnia wygłosiliśmy prelekcję o tytule “#MikroTik – bezpieczeństwo systemu RouterOS w kontekście ostatnich wydarzeń”. Na początku omówiliśmy, w jaki sposób zabezpieczyć dostęp do #MikroTika, a w drugiej części wystąpienia pokazaliśmy, jak przy wykorzystaniu ujawnionej w kwietniu podatności w RouterOS, przejąć kontrolę nad urządzeniem. Pokazaliśmy również, jak uzyskać niskopoziomowy dostęp do powłoki routera, skopiować
plik z hasłami a następnie go rozszyfrować.

Nasze wystąpienie zgromadziło pełną salę słuchaczy i zostało uznane za NAJLEPSZĄ PRELEKCJĘ KONFERENCJI MIŚOT!!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za to wyróżnienie i oczywiście organizatorom za możliwość wystąpienia przed wspaniałą publicznością.

najlepsiPrelegenciMisiot2018MWTC

Po częsci merytorycznej nastąpiła częśc rozrywkowa. Wieczór spędziliśmy w miłym gronie przy wspólnej kolacji, na której nie zabrakło dodatkowych atrakcji: konkursy, koncerty na żywo, stand up.
Nie możemy doczekać się już kolejnej edycji, a dla organizatorów wydarzenia wielkie brawa za zorganizowanie wspaniałego wydarzenia !